+38 095 4365544

Психологічна допомога при хірургічному втручанні

В наш час практично кожна людина має потребу в професійній психологічної допомоги, особливо якщо це стосується стресових ситуацій, наприклад, хірургічного лікування.

Психологія сьогодні - це культурна форма сучасного життя. Я проводжу психологічна терапію з урахуванням системи цінностей людини, уявлення про себе, про навколишній світ. Сьогодні нормальної потребою людини є бажання поліпшити свою зовнішність і фігуру за допомогою пластичної хірургії. Це також природно, як ходити до перукаря, стоматолога, косметолог або займатися фітнесом.

Те як ми виглядаємо, стало частиною нашого іміджу. Існує думка, що це примха і каприз. Але давайте не будемо засуджувати людей вирішили радіти життю, а зробимо все від нас залежне, для отримання найкращих результатів. Записавшись до мене на консультацію, Ви: ✅попадёте в атмосферу домашнього затишку, доброзичливості та підтримки від моменту 1-ої консультації; ✅прі допомоги психологічної хірургії період відновлення пройде набагато швидше і ефективніше; ✅комплексний підхід; ✅чувство впевненості і гармонії із зовнішнім світом В рамках індивідуальної терапії Ви поступово купуєте навички самодопомоги згідно девізу: «Якщо тобі потрібна рука допомоги, пошукай її на кінці власної руки» 🙌🏻