+38 068 9066800

Услуги

назад

Подорож до свого «Я» (включає езотеричні практики  )

Кожна людина – це таємниця, це цілий всесвіт, який потрібно поважати і приймати його таким який він є. Якщо спілкування з кимось стає для вас нестерпним, просто підіть у сторону.
 
Така подорож, як пізнання себе, іноді перетворюється у шлях довжиною в життя. Але хіба є у вас стільки часу? Пізнавати себе – процес постійний і безперервний. Він вимагає старанності і зосередженості.
 
Чому так важливо розуміти себе і усвідомлювати свої справжні потреби, засновані на глибинних цінностях саме вашої особистості? Все дуже просто. Адже якщо ти не розумієш себе і своїх істинних потреб, то ти виконуєш роль реалізатора потреб тих людей, які їх в собі усвідомлюють.
 
Минуле змінити неможливо, його можливо тільки переосмислити , тільки тоді ви зможете рухатися далі, не обертаючись нескінченно назад. Всі події минулого – це низка уроків про те, що іноді ви зробили все правильно, а іноді помилялися.
 
Відкриття в людині її справжніх здібностей дарує їй «стан потоку», тобто розуміння власної глибинної сутності і своїх можливостей, який неодмінно приводить людину до безперервного руху до бажаного.
 
Схема просування:

 • практика медитацій ;
 • побудова системи цілей;
 • планування і аналіз ресурсів;
 • вчинення системної дії і досягнення результату .
   
  Тривалість: від 2 год.
   
  Вартість 2000 грн

Відповімо на будь-яке питання

Запишись на прийом